Prihlásenie zapamätať heslo


Novinky

 • Študentská firma roka

  mSolutions bolo ocenené druhým miestom na prestížnej súťaži: Študentská firma roka. Viac Informácií nájdete tu:

 • Titul: Mladý Inovatívny podnikateľ Slovenska

  Predstavitelia spoločnosti mSolutions získali prestížne ocenenie od Junior Chamber International a združenia podnikateľov Slovenska: Mladý inovatívny podnikateľ 2009. Pre viac info pozrite tu: alebo tu:

 • 2. miesto v "Intel Berkeley Technology Entrepreneurship Challenge in Central and Eastern Europe"


 • Výhercovia International Payment System Award 2007

  Pre viac informácií, kliknite SEM ».

 • Hľadáme Sales partnerov

  Spoločnosť mSolutions hľadá nových partnerov na prepredaj svojich riešení. Kontaktujte nás na partners@msolution.sk.

 • Odporuč nás a zarob si!

  Ktokoľvek dá na nás odporúčanie, na základe ktorého získame nové kontrakty, dostáva od nás po uskutočnení kontraktu a odsúhlasení odporúčania klientom, odporúčaciu províziu.

 • Viac noviniek »

Kontakt

 • Naša adresa

  mSolutions s.r.o.
  Bratislava
  Slovakia

 • Telefónne spojenie

  +421 944 733 903

 • Skype

  msolutions-skype

 • E-mail

  info@msolutions.sk
  marketing@msolutions.sk
  career@msolutions.sk
  support@msolutions.sk
  partners@msolutions.sk

YAPs

Zoznámte sa s YAPs

YAPs je unikátna technológia dlhých textových správ, zasielaných prostredníctvom mobilných telefónov, pri ktorých si môžete byť istý, že ich obsah ostane vždy utajený nepovolaným osobám.

YAPs funguje na báze dátových správ, ktorých dĺžka je 1023 znakov, čo je 6,4 násobok dĺžky klasickej SMS.

Najväčšou výhodou YAPs správ je ich bezpečnosť. Vďaka AES 256 bitovému kryptovaciemu algoritmu si možete byť istý, že obsah Vami zaslaných správ prečíta len oprávnená osoba, s ktorou ste si vymenili kryptovací kľúč.

Pre koho je YAPs určený?

YAPs je vynikajúci nástroj pre vnútrofiremnú komunikáciu a pre komunikáciu so svojimi partnermi, či klientami. Zamestnanci firmy môžu vďaka YAPs posielať cez svoje mobilné telefóny citlivé informácie, ktoré podliehajú utajeniu (firemné know-how, atď...)

Banky môžu používať YAPs na bezpečné doručovanie informácií o zostatkoch na účtoch, prevedených bankových transakciách a podobne.

Webové portály alebo iné inštitúcie môžu cez YAPs správy zasielať prístupové heslá a kódy bez toho, aby hrozilo ich zneužitie.

YAPs využijú aj jednotlivci, ktorým záleží na ich súkromí a neželajú si, aby mal niekto nepovolaný možnosť čítať ich súkromnú mobilnú komunikáciu.

Prečo používať YAPs?

GSM siete majú množstvo bezpečnostných trhlín, ktoré môžu prípadní útočníci napadnúť. Pri 3G sieťach je už bezpečnosť vyššia, stále však hrozia rôzne riziká útokov. (pre viac info, klikni na bezpečnosť)

I keď mobilní operátori zabezpečujú svoje siete, stále majú povinnosť zaznamenávať komunikáciu a sprístupňovať ju orgánom štátnej bezpečnosti, čo mnohí ľudia berú ako narúšanie ich súkromia.

Operátori aj vláda držia získané informácie z mobilnej komunikácie v bezpečí, stále však najväčšie bezpečnostné riziko vzniká na strane koncových užívateľov a to v prípadoch, keď sa mobilný telefón stratí, ukradnú ho, majiteľ ho nechá na mieste, kde k nemu majú ľahký prístup iné osoby a tak sa k údajom v telefóne môžu dostať nepovolané osoby.

YAPs do maximálnej možnej miery eliminuje tieto bezpečnostné riziká.

Ako YAPs vyzerá?

YAPs

Pre viac informácií o YAPse nás kontaktujte, alebo pozrite:

www.yaps.sk
real estate show