marketing@msolutions.sk

Slogan mEncrypt

mEncrypt

Čo je mEncrypt?

mEncrypt je technológiou, ktorá chráni vaše mobilné aplikácie a napomáha tomu, aby vám vaši zákazníci viac dôverovali. mEncrypt umožňuje kódovanie citlivých informácií počas mobilných transakcií. Použitie mEncrypt technológie umožňuje jasné a jednoznačné identifikovanie oboch strán vystupujúcich pri transakcii.

Ako mEncrypt funguje v praxi?

mEncrypt je programovacím rozhraním pre vývoj bezpečných mobilných aplikácií (Application Programming Interface - API). Toto rozhranie je úspešne využívané pri rozličných aplikáciách, ktoré používa množstvo komerčných spoločností, bánk, nemocníc, telekomunikačných operátorov atď. Medzi používateľov aplikácií vytvorených na tomto rozhraní patria napríklad spoločnosti ako AIB Bank, Dublin City Council, Eircom, An Post, Golden Pages, Air China, China Mobile, Ericsson, Vodafone, Baring Asset Management, Western Healt Board a iné. mEncrypt je kódovacím nástrojom, ktorý umožňuje podnikom a programátorským spoločnostiam vytvoriť ich vlastné bezpečné aplikácie. mEncrypt používa AES 256 bitové kryptovanie (AES - Advanced Encryption Standard), ktoré je momentálne uznávané ako najbezpečnejší kryptovací štandard. Tento spôsob kódovania je natoľko bezpečný, že spadá podľa vládnej klasifikácie USA do kategórie "prísne tajný".

mEncrypt vám výborne poslúži v prípade, že:

... vyvíjate vlastnú aplikáciu pre mobilné zariadenia a chcete, aby bola postavená na bezpečnom základe podľa najmodernejších štandardov;
... chcete zaručiť pri komunikácii prostredníctvom mobilných zariadení maximálnu bezpečnosť;
... vlastníte alebo plánujete založiť portál, na ktorom sa predáva obsah pre mobilné zariadenia a akceptujete pri tom online platby;
... vaši obchodní parteneri alebo zamestnanci sa pripájajú k utajovaným informačným zdrojom prostredníctvom mobilných zariadení;
... zdieľate svoje utajované informácie v rámci firmy prostredníctvom mobilných zariadení;
... narábate so senzitívnymi dátami, ako sú napríklad adresy, dátumy narodenia, licencie, identifikačné čísla a iné;
... je na vás kladená požiadavka spĺňať kritériá dodržiavania súkromia a bezpečnosti;
... vážite si súkromie a chcete, aby vám partneri, zamestnanci, či klienti dôverovali.

Zabezpečením svojich mobilných aplikácií docielite zvýšenie dôveryhodnosti vašej spoločnosti!

V prípade, že vidíte uplatnenie technológie mEncrypt vo vašej spoločnosti, neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie

real estate show