Prihlásenie zapamätať heslo


Novinky

 • Študentská firma roka

  mSolutions bolo ocenené druhým miestom na prestížnej súťaži: Študentská firma roka. Viac Informácií nájdete tu:

 • Titul: Mladý Inovatívny podnikateľ Slovenska

  Predstavitelia spoločnosti mSolutions získali prestížne ocenenie od Junior Chamber International a združenia podnikateľov Slovenska: Mladý inovatívny podnikateľ 2009. Pre viac info pozrite tu: alebo tu:

 • 2. miesto v "Intel Berkeley Technology Entrepreneurship Challenge in Central and Eastern Europe"


 • Výhercovia International Payment System Award 2007

  Pre viac informácií, kliknite SEM ».

 • Hľadáme Sales partnerov

  Spoločnosť mSolutions hľadá nových partnerov na prepredaj svojich riešení. Kontaktujte nás na partners@msolution.sk.

 • Odporuč nás a zarob si!

  Ktokoľvek dá na nás odporúčanie, na základe ktorého získame nové kontrakty, dostáva od nás po uskutočnení kontraktu a odsúhlasení odporúčania klientom, odporúčaciu províziu.

 • Viac noviniek »

Kontakt

 • Naša adresa

  mSolutions s.r.o.
  Bratislava
  Slovakia

 • Telefónne spojenie

  +421 944 733 903

 • Skype

  msolutions-skype

 • E-mail

  info@msolutions.sk
  marketing@msolutions.sk
  career@msolutions.sk
  support@msolutions.sk
  partners@msolutions.sk

SMS Messenger

Posielate veľké množstvo SMS? Skúste to cez internet už od 0,036 Eur/SMS

Ušetrite na posielaní SMS, ich rozosielaním cez internet do všetkých sietí v SR za bezkonkurenčne najnižšiu cenu na trhu, už od 0,036 Eura. (Najlacnejší operátor O2, ponúka 1 SMS za 0,06 Eura a ostatní za 0,1 až 0,12 Eur za SMS). Ak posielate často a veľa SMS, predplate si naše SMS balíčky s neobmedzenou platnosťou kreditu.

Po zaslaní objednávky Vám budú pridelené prístupové údaje do Vášho konta a po zaplatení kreditu Vám bude Váš účet v našom systéme navýšený o prislúchajúci kredit. Platby sa dajú uskutočňovať veľmi rýchlo prostredníctvom platobnej karty alebo prevodom na účet Pay Pal. Kredit nie je časovo obmedzený a môžete ho využívať podľa vlastného uváženia na rozosielanie SMS v rámci Slovenska, ale aj do zahraničia. Po vyčerpaní kreditu si jednoducho dokúpite ďalší.

SMS je možné rozosielať pomocou webového rozhrania sms.msolutions.sk (prístupného aj z mobilných telefónov, pokiaľ využívate niektorú z dátových služieb operátorov - poplatky za dátový prenos od operátorov môžu byť uplatnené) alebo prostredníctvom desktop aplikácie, ktorú si môžete bezplatne stiahnuť na: www.msolutions.sk/download.htm.
Ešte pred zaregistrovaním a zakupením kreditu, si môžete aplikáciu vyskúšať ZDARMA, zadaním údajov: User name: Testik; Password: Test123. Po zaslaní prvej objednávky Vám budú pridelené vlastné prístupové údaje.

Ceny SMS balíčkov sú nasledovné:

Balíček Mini:33 Eur - 600 SMS v rámci Slovenska (0,055 Eur SMS) Balíček Basic: 50 Eur - 1 000 SMS v rámci Slovenska (0,05 Eur SMS) Balíček Advance: 75 Eur - 1 666 SMS v rámci Slovenska (0,045 Eur SMS) Balíček Profi: 100 Eur - 2 500 SMS v rámci Slovenska (0,04 Eur SMS) Balíček Expert: 125 Eur - 3 472 SMS v rámci Slovenska (0,036 Eur SMS)

Pri pravideľných mesačných nákupoch kreditu za 50 Eur a viac, po obdobie minimálne 6 mesiacov, je cena SMS v rámci Slovenska stále: 0,036 Eur.

Kredit nie je nijak časovo obmedzený. V prípade záujmu je možné sms bránu vložiť do Vašej webovej stránky alebo inej aplikácie.

(Zaslaním objednávky zároveň súhlasíte so Všeobecnými zmluvnými podmienkami a Všeobecnými zásadami slušného správania, pri využívaní web rozhrania a aplikácie, hlavne s tým, že web rozhranie ani aplikáciu nebudete využívať na rozosielanie SMS SPAMu, šírenie správ obsahujúcich rasovú alebo národnostnú neznášanlivosť, šírenie extrémistických ideí, správ podporujúcich terorizmus a podobne. V prípade zistenia šírenia takýchto správ, bude Vaše užívateľské konto zablokované, bez nároku na návrat kreditu a príslušné bezpečnostné zložky môžu byť upovedomené o tejto Vašej aktivite.)

Kúpte si 50 Eurový kredit hned teraz!

Svoj účet si môžete dobiť jednoducho zakúpením kreditu online, prostredníctvom online platobného systému PayPal.

real estate show