Prihlásenie zapamätať heslo


Novinky

 • Študentská firma roka

  mSolutions bolo ocenené druhým miestom na prestížnej súťaži: Študentská firma roka. Viac Informácií nájdete tu:

 • Titul: Mladý Inovatívny podnikateľ Slovenska

  Predstavitelia spoločnosti mSolutions získali prestížne ocenenie od Junior Chamber International a združenia podnikateľov Slovenska: Mladý inovatívny podnikateľ 2009. Pre viac info pozrite tu: alebo tu:

 • 2. miesto v "Intel Berkeley Technology Entrepreneurship Challenge in Central and Eastern Europe"


 • Výhercovia International Payment System Award 2007

  Pre viac informácií, kliknite SEM ».

 • Hľadáme Sales partnerov

  Spoločnosť mSolutions hľadá nových partnerov na prepredaj svojich riešení. Kontaktujte nás na partners@msolution.sk.

 • Odporuč nás a zarob si!

  Ktokoľvek dá na nás odporúčanie, na základe ktorého získame nové kontrakty, dostáva od nás po uskutočnení kontraktu a odsúhlasení odporúčania klientom, odporúčaciu províziu.

 • Viac noviniek »

Kontakt

 • Naša adresa

  mSolutions s.r.o.
  Bratislava
  Slovakia

 • Telefónne spojenie

  +421 944 733 903

 • Skype

  msolutions-skype

 • E-mail

  info@msolutions.sk
  marketing@msolutions.sk
  career@msolutions.sk
  support@msolutions.sk
  partners@msolutions.sk

BlueCasting / BlueTooth Point

O čom je BlueTooth marketing

Dnes už skoro každý mobilný telefón má v sebe zabudovaný BlueTooth prímač, čo môže šikovná firma využiť na oslovenie zákazníkov zasielaním rôznorodého elektronického obsahu (text, audio, video, grafika, JAVA aplikácie, ...) priamo do mobilných telefónov, v úzko špecializovanej lokalite (okruh cca do 150m). Výhodou BT marketingu je, že jeho úspešnosť sa dá, na rozdieľ od množstva iných médií, merať.
Bluetooth marketing sa dá prirovnať k čerešničke na torne v oblasti marketingu. Je to skôr prestížne médium, ktoré využívajú firmy, ktoré sa chcú svojou reklamou trochu odlíšiť od konkurencie. V žiadnom prípade sa nedá Bluetooth označiť ako hlavný reklamný nosič, lebo často musí byť podporený plagátmi alebo inými médiami, ale je vinikajúcim nástrojom na podporu predaja a utuženie si vzťahu so zákazníkom.
Cez bluetooth sa dá zasielať rôznorodé reklamné posolstvo, ale z praxe sa nám najviac osvedčili rôzne elektronické kupóny na zľavu, pozvánky, poukážky brandované JAVA hry, darčeky pre klientov v podobe zvonení, hier, vtipných videí a podobne.

Kde všade sa dá BT marketing využiť

Inštalácie BT zariadení môžu byť rôznorodé. Dajú sa inštalovať vnútry i vonku. Realizovali sme už projekty s niekoľkými desiatkami zariadení v nákupných strediskách, v obchodných prevádzkach, na festivaloch, v dopravných prostriedkoch (autobusy,vlaky...), v športových halách, na štadiónoch, v divadlách, na výstavách, v baroch, letiskách, či autobusových/vlakových staniciach, na uliciach a zastávkach v citylightoch a podobne.... BT zariadenia vieme párovať a tak vytvárať vcelku veľkú sieť, ako aj spojiť tieto zariadenia s InfoKioskami, na ktorých si zákazníci dokážu nájsť akýkoľvek obsah.

Nechajte si poradiť

Nakoľko problematika Bluetooth kampani je veľmi široka a možností realizácie je neúrekom, neváhajte nás kontaktovať s akýmikoľvek otázkami ohladne realizácie BT kampaní alebo si stiahnite našu prezentáciu z: www.msolutions.sk/download.htm. My v mSolutions Vám radi pomôžeme navrhnúť a zrealizovať Bluetooth kampaň šitú presne na mieru pre Vašu spoločnosť.

Viac info cez naše obchodné oddelenie:

info@msolutions.sk
real estate show