Prihlásenie zapamätať heslo


Novinky

 • Študentská firma roka

  mSolutions bolo ocenené druhým miestom na prestížnej súťaži: Študentská firma roka. Viac Informácií nájdete tu:

 • Titul: Mladý Inovatívny podnikateľ Slovenska

  Predstavitelia spoločnosti mSolutions získali prestížne ocenenie od Junior Chamber International a združenia podnikateľov Slovenska: Mladý inovatívny podnikateľ 2009. Pre viac info pozrite tu: alebo tu:

 • 2. miesto v "Intel Berkeley Technology Entrepreneurship Challenge in Central and Eastern Europe"


 • Výhercovia International Payment System Award 2007

  Pre viac informácií, kliknite SEM ».

 • Hľadáme Sales partnerov

  Spoločnosť mSolutions hľadá nových partnerov na prepredaj svojich riešení. Kontaktujte nás na partners@msolution.sk.

 • Odporuč nás a zarob si!

  Ktokoľvek dá na nás odporúčanie, na základe ktorého získame nové kontrakty, dostáva od nás po uskutočnení kontraktu a odsúhlasení odporúčania klientom, odporúčaciu províziu.

 • Viac noviniek »

Kontakt

 • Naša adresa

  mSolutions s.r.o.
  Bratislava
  Slovakia

 • Telefónne spojenie

  +421 944 733 903

 • Skype

  msolutions-skype

 • E-mail

  info@msolutions.sk
  marketing@msolutions.sk
  career@msolutions.sk
  support@msolutions.sk
  partners@msolutions.sk

Netradičné reklamné plochy

Malé, ale neuveriteľne účinné

mSolutions Vam ponúka možnosť osloviť svojich potenciálnych alebo aj existujúcich klientov prostredníctvom printového média, ktoré nie je cenovo náročné, pritom je však neuveriteľne efektívne.
Jedná sa o tlačené bannery na zadných (v niektorých prípadoch aj predných) stranách pokladničných bločkov, cestovných lístkov, či lístkov na kultúrne podujatia.

Vinikajúca možnosť cieliť, či merať svoju reklamu

Ľudí môžete oslovovať na čerpacích staniciach, priamo v obchodoch, v autobusoch verejnej dopravy, či v kultúrnych zariadeniach po celom Slovensku.
Každý vytlačený banner s Vašou reklamou uvidia 2 až 8 ľudia, ak nie viacerí.
Banneri môžete využiť na tlač reklamy alebo ich môžete použiť pre podporu predaja. Ak bannery použijete ako kupóny na zľavu alebo poukážky, prípadne návratky na zapojenie sa do súťaží, môžete v celku presne zmerať ich úspešnosť podľa pomeru bannerov ktoré ste natlačili, a koľké sa Vám vrátili späť, pri uplatnení si zľavy zákazníkom alebo pri prihlásení sa do súťaže.

Podľa regiónu a typu klientov, ktorých chcete svojou kampaňou osloviť, vieme vybrať tie správne plochy (čerpacie stanice, autobusy, ...), a zacieliť na nich kampaň.

Reklamou na týchto plochách pomáhate prírode, aj iným ľuďom

Nie len že pri využití tohto média ušetríte na distribúcii, v porovnaní s klaciskou letákovou kampaňou (nakoľko distribúcia pások do jednotlivých prevádzok, je automaticky zahrnutá v kampani), ale šetríte aj lesy a životné prostrednie tím, že netlačíte na nové čisté papiere, z ktorých cez 80% končí hneď v smetnom koši, pri letákovej reklame, ale využívate pre svoju reklamu papier, ktorý tak či tak bude použitý pre iné účely.
Navyše použitím tohto reklamného média pomáhate iným, nakoľko mSolutions 1% z ceny reklamy ktorú si zakúpite, dáva na charitatívne účely.

Tesco - bannery Hornbach - bočný banner Slovnaft - bannery

mSolutions okrem týchto svojich plôch dokáže zabezpečiť reklamu na rôznych iných printových nosičoch (postery, billboardy, bigboardy, standy, citilighty, reklamné lehátka, reklamné tabule, ...) ako aj v rozličných novinách, či časopisoch.
Ak máte záujem dozvedieť sa podrobnejšie informácie o našich reklamných plochách, stiahnite si propagačný materiál z:
www.msolutions.sk/download.htm alebo kontaktujte naše obchodné oddelenie

info@msolutions.sk
real estate show