Prihlásenie zapamätať heslo


Novinky

 • Študentská firma roka

  mSolutions bolo ocenené druhým miestom na prestížnej súťaži: Študentská firma roka. Viac Informácií nájdete tu:

 • Titul: Mladý Inovatívny podnikateľ Slovenska

  Predstavitelia spoločnosti mSolutions získali prestížne ocenenie od Junior Chamber International a združenia podnikateľov Slovenska: Mladý inovatívny podnikateľ 2009. Pre viac info pozrite tu: alebo tu:

 • 2. miesto v "Intel Berkeley Technology Entrepreneurship Challenge in Central and Eastern Europe"


 • Výhercovia International Payment System Award 2007

  Pre viac informácií, kliknite SEM ».

 • Hľadáme Sales partnerov

  Spoločnosť mSolutions hľadá nových partnerov na prepredaj svojich riešení. Kontaktujte nás na partners@msolution.sk.

 • Odporuč nás a zarob si!

  Ktokoľvek dá na nás odporúčanie, na základe ktorého získame nové kontrakty, dostáva od nás po uskutočnení kontraktu a odsúhlasení odporúčania klientom, odporúčaciu províziu.

 • Viac noviniek »

Kontakt

 • Naša adresa

  mSolutions s.r.o.
  Bratislava
  Slovakia

 • Telefónne spojenie

  +421 944 733 903

 • Skype

  msolutions-skype

 • E-mail

  info@msolutions.sk
  marketing@msolutions.sk
  career@msolutions.sk
  support@msolutions.sk
  partners@msolutions.sk

O mSolutions

Profil spoločnosti

Spoločnosť mSolutions s.r.o. je mladou, dynamickou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti m-commerce. Spoločnosť sa zaoberá mobilným marketingom, navrhovaním, vývojom, distribúciou a implementáciou riešení prevažne pre biznis klientov, pri ktorých sa využívajú mobilné zariadenia, ako nástroje na uľahčenie komunikácie so zákazníkom, podporu predaja či samotné obchodovanie.

Spoločnosť je tvorená profesionálmi v danej oblasti. Navrhované riešenia sa opierajú o poznatky a skúsenosti odborníkov pôsobiacich na akademickej pôde, v oblasti marketingu, IT, telekomunikácií, financií, produktového manažmentu, broadcastingu a iných. Niektoré z navrhovaných a vytvorených riešení sú už v určitých obmenách úspešne využívané v rôznych krajinách sveta. Iné sú originálne určené len pre dané územie.

Spoločnosť sa v rámci svojej činnosti venuje trom hlavným aktivitám, a to:

 • • sprostredkovaniu už hotových riešení v oblasti m-commerce
 • • navrhovaniu a vytváraniu nových riešení v oblasti m-commerce a ich realizácii v spolupráci s partnerskými organizáciami
 • • poradenstvu v oblasti mobilného marketingu

Prečo mobilný marketing a m-commerce?

Mobilný marketing ako nová metóda priameho marketingu a m-commerce (obchodovanie prostredníctvom mobilných telefónov a zariadení) sú nové termíny, ktoré sa objavili v biznise a teórii marketingu len prednedávnom, ako následok masového osvojenia si mobilných zariadení všetkými vrstvami obyvateľstva. Stále zdokonaľujúce sa technológie, či už ide o konkrétne mobilné zariadenia alebo mobilné telekomunikačné siete umožňujú, že mobilné zariadenia ako sú mobilné telefóny, smartfóny, MDA a podobne, sa dajú okrem pôvodnej funkcie - telefonovania využívať aj na množstvo iných vecí a stávajú sa ideálnym nástrojom pre biznis. Mobilné zariadenia sa stali neodmysliteľnou súčasťou nášho života a mobilný telefón je v súčasnosti najosobnejším zariadením, ktoré väčšina ľudí nosí pri sebe nepretržite 24 hodín denne.

Tento fakt si v dnešnej dobe uvedomujú rozličné veľké, stredné i malé spoločnosti na celom svete a v spolupráci so spoločnosťami ako je spoločnosť mSolutions s.r.o. hľadajú riešenia, ako využiť nástroje mobilného marketingu a m-commerce pre získavanie si nových zákazníkov, utuženie či prehĺbenie vzťahu so starými zákazníkmi, zefektívnenie komunikácie a nákupných procesov, či vytvorenie príležitostí pre dodatočný zisk.

Mobilný marketing (m-marketing) NIE JE len o poskytovaní reklamy cez mobilné telefóny, ako si to mylne väčšina ľudí myslí pri počutí tohto pojmu, ale je to marketingová metóda založená na využívaní mobilných zariadení, ktorá naplno používa všetky prvky marketingového mixu (cena, miesto, propagácia, produkt) spolu so všetkými ďalšími výhodami, ktoré na seba nabaľuje používanie mobilných zariadení. Mobilný marketing, vďaka množstvu svojich unikátnych vlastností, dokáže priniesť jedinečné riešenia tak pre spoločnosti, ako aj pre koncových zákazníkov.

Spoločnosť mSolutions s.r.o. sa ako jedna z mála spoločností na Slovensku zaoberá mobilným marketingom a m-commerce a ako jediná poskytuje komplexné poradenstvo pri navrhovaní riešení založených na aplikovaní mobilného marketingu. Pozeráme vždy do budúcnosti, snažíme sa udržať si krok s najnovšími trendmi, prenikáme do takých sfér, ktoré boli pred pár rokmi považované za sci-fi a dávame svojim klientom možnosť využiť tie najlepšie dostupné riešenia v danej sfére pre zefektívnenie ich biznisu, uľahčenie ich komunikácie a v neposlednej rade i pre zábavu.

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o tom, ako môže byť mobilný marketing a m-commerce pre Vás užitočný, neváhajte nás kontaktovať.

real estate show