Prihlásenie zapamätať heslo


Novinky

 • Študentská firma roka

  mSolutions bolo ocenené druhým miestom na prestížnej súťaži: Študentská firma roka. Viac Informácií nájdete tu:

 • Titul: Mladý Inovatívny podnikateľ Slovenska

  Predstavitelia spoločnosti mSolutions získali prestížne ocenenie od Junior Chamber International a združenia podnikateľov Slovenska: Mladý inovatívny podnikateľ 2009. Pre viac info pozrite tu: alebo tu:

 • 2. miesto v "Intel Berkeley Technology Entrepreneurship Challenge in Central and Eastern Europe"


 • Výhercovia International Payment System Award 2007

  Pre viac informácií, kliknite SEM ».

 • Hľadáme Sales partnerov

  Spoločnosť mSolutions hľadá nových partnerov na prepredaj svojich riešení. Kontaktujte nás na partners@msolution.sk.

 • Odporuč nás a zarob si!

  Ktokoľvek dá na nás odporúčanie, na základe ktorého získame nové kontrakty, dostáva od nás po uskutočnení kontraktu a odsúhlasení odporúčania klientom, odporúčaciu províziu.

 • Viac noviniek »

Kontakt

 • Naša adresa

  mSolutions s.r.o.
  Bratislava
  Slovakia

 • Telefónne spojenie

  +421 944 733 903

 • Skype

  msolutions-skype

 • E-mail

  info@msolutions.sk
  marketing@msolutions.sk
  career@msolutions.sk
  support@msolutions.sk
  partners@msolutions.sk

Online PR a PR v printových médiách

Chceme, aby ľudia začali milovať Vás a Vaše produkty

Slovo je veľmi silný nástroj. Niekedy stačí jedno slovo, aby ste zničili dlhodobé úsilie alebo naopak získali si priazeň Vašich odporcov, inokedy je potrebné komunikovať veľa, prostredníctvom rôznych kanálov, aby si Vás iní všimli. Vždy je však dobré, aby Vám v komunikácii s okolím pomohli odborníci, ako sme mi.
To, o čo sa mi snažíme je, aby sa dobrá povesť o Vás a Vašich produktoch niesla sama medzi ľudmi (takzvaný WOM Marketing - Word of Mouth Marketing). My k tomu dodávame prvotný impulz a snažíme sa správu o Vás správne korikovať na svojej ceste medzi ľuďmi, aby si udržala to správne posolstvo, ktoré sme vyslali.

Čo robíme inak než iní

Nie sme klasická PR agentúra. Vieme Vám zabezpečiť priestor v rozličných médiách, kde vkladáme články, po prečítaní ktorých čítajúci ani nevie, že čítal PR predsa však zmenia jeho pohľad na Vás, problematiku ktorou sa zaoberáte, prípadne čítajúci dostane prvotný impulz k tomu, aby sa začal ďalej zaujímať o Vaše produkty/služby. Našim ihriskom sú okrem novín, časopisov, web portálov,.... aj blogy, diskusné fóra, online komunity, mailové schránky, veci bežnej spotreby, nezvyčajné plochy a iné...

Váš úspech, je našim úspechom

Pomohli sme už mnohým firmám získať desiatky a stovky nových klientov bez toho, aby si klienti uvedomili, že boli ku kúpe dotlačení reklamou, či PR článkom. Mnohé firmy sme dostali do povedomia či širokej verejnosti alebo úzkych špecifických komunít, ktorých sa týkala oblasť pôsobenia firmy. Taktiež sme pomohli utužiť vzťahy medzi už existujúcimi zákazníkmi a firmami, ktoré si naše služby objednali. Prostredníctvom BlogMedie (www.blogmedia.sk) združujeme niekoľko desiatok kvalitných bloggerov, ktorí majú vybudované svoje meno v rozličných komunitách, ako aj kvalitných novinárov a nezávislých podporovateľov, ktorí nám pomáhajú šíriť správy cez rozličné komunity.

Ak máte záujem dozvedieť sa podrobnejšie informácie o našich PR službách ktoré ponúkame, neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie

info@msolutions.sk
real estate show