Prihlásenie zapamätať heslo


Novinky

 • Študentská firma roka

  mSolutions bolo ocenené druhým miestom na prestížnej súťaži: Študentská firma roka. Viac Informácií nájdete tu:

 • Titul: Mladý Inovatívny podnikateľ Slovenska

  Predstavitelia spoločnosti mSolutions získali prestížne ocenenie od Junior Chamber International a združenia podnikateľov Slovenska: Mladý inovatívny podnikateľ 2009. Pre viac info pozrite tu: alebo tu:

 • 2. miesto v "Intel Berkeley Technology Entrepreneurship Challenge in Central and Eastern Europe"


 • Výhercovia International Payment System Award 2007

  Pre viac informácií, kliknite SEM ».

 • Hľadáme Sales partnerov

  Spoločnosť mSolutions hľadá nových partnerov na prepredaj svojich riešení. Kontaktujte nás na partners@msolution.sk.

 • Odporuč nás a zarob si!

  Ktokoľvek dá na nás odporúčanie, na základe ktorého získame nové kontrakty, dostáva od nás po uskutočnení kontraktu a odsúhlasení odporúčania klientom, odporúčaciu províziu.

 • Viac noviniek »

Kontakt

 • Naša adresa

  mSolutions s.r.o.
  Bratislava
  Slovakia

 • Telefónne spojenie

  +421 944 733 903

 • Skype

  msolutions-skype

 • E-mail

  info@msolutions.sk
  marketing@msolutions.sk
  career@msolutions.sk
  support@msolutions.sk
  partners@msolutions.sk

Slogan mDRM

mDRM

Čo je mDRM?

mDRM je skratkou pre mobile Digital Rights Management, teda riadenie mobilných digitálnych práv. Táto aplikácia je určená pre všetkých tých, ktorí zasielajú predávaný obsah svojim zákazníkom prostredníctvom digitálnych kanálov. Aplikácia dokáže zakódovať link, z ktorého bude požadovaný obsah doručený. Typickým príkladom využitia je napríklad predaj mobilného obsahu, ako sú zvonenia, obrázky, JAVA aplikácie, videá atď. alebo spoplatňovanie prístupov k určitým informáciám online.

Aký má používanie mDRM význam?

V prípade, že predajca dáva svojim zákazníkom možnosť sťahovania určitého obsahu prostredníctvom elektronických kanálov do mobilných zariadení, hrozí riziko, že daný link využije aj niekto iný, kto za požadovaný obsah nezaplatil. Kvôli tomuto pirátstvu vlastník autorských práv i predávajúci strácajú zisky. Doteraz využívané mDRM riešenia sa zameriavali na takzvaný "forward-locking" prístup, ktorý síce zamedzí preposielaniu linkov z mobilných zariadení, ale nezabráni odovzdávaniu si týchto linkov.

mDRM je technológia, ktorá plne zabezpečí celý link a znemožní hocikomu inému, okrem samotného predplatiteľa obsahu, využiť daný sťahovací link a tak prísť neoprávnene k zasielanému obsahu. Technológia je založená na AES 256 bitovom kryptovacom algoritme, čo zaručuje vysokú bezpečnosť danej služby.

Pre koho je mDRM určený?

mDRM využijú všetky spoločnosti, ktoré predávajú digitálny obsah online, teda dávajú zákazníkom možnosť prístupu alebo sťahovania obsahu či informácií priamo zo servera firmy.

V prípade, že máte záujem využívať mDRM alebo dozvedieť sa o danom produkte viac, neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie

info@msolutions.sk
real estate show