Slogan mBank

mBank

Čo je mBank?

mBank je aplikácia, ktorá umožňuje všetkým užívateťom po jej nainštalovaní, uskutočňovať zabezpečené bankové transakcie priamo v menu svojich mobilných telefónov. Táto aplikácia dáva možnosť robiť všetky bankové transakcie, podobne ako pri používaní internet bankingu, s tým rozdielom, že ju zákazník môže využiť kdekoľvek, kde má pri sebe svoj mobilný telefón. Je to typická aplikácia formy B2C, ktorá uľahčuje vykonávanie akýchkoľvek finančných transakcií medzi Vami ako spoločnosťou a Vašimi zákazníkmi.

Aké funkcie je možné využívať prostredníctvom mBank?

mBank je plnohodnotným systémom pre vykonávanie bankových transakcií. Pokiaľ má Vaša spoločnosť záujem využívať mBank, dávame Vám možnosť prispôsobiť si aplikáciu presne podľa Vašich požiadaviek a potrieb, aby čo najlepšie slúžila Vašim klientom. Štandardne aplikácia zahŕňa všetky bežné bankové operácie, ako je kontrola stavu na účtoch, sledovanie transakcií, zadávanie bankových prevodov, platby účtov, dobitie kreditu, zadávanie rozličných požiadaviek, zasielanie bezpečných správ o uskutočnených transakciách a stave na účte. Tieto ďalej rozširujeme o množstvo ďalších funkcií podľa Vášho želania a potreby.

Ako mBank funguje?

Užívateľské rozhranie mBank je vytvorené vo forme JAVA aplikácie, ktorú má možnosť stiahnuť si každý koncový užívateľ do svojho telefónu cez GPRS/EDGE/UMTS/HSDUPA či iné dátové pripojenie. Pre prístup k pasívnym i aktívnym službám treba vždy vložiť PIN, aby sa zamedzilo zneužitiu aplikácie. Celé menu je veľmi prehľadné a jeho používanie je jednoduché. Koncový grafický výstup sa dá prispôsobiť podľa požiadaviek Vašej spoločnosti.

mBank - mobil banking mBank - mobil banking mBank - mobil banking

Výhody mBank oproti doteraz používaným aplikáciám mobilného bankovníctva

mBank sa označuje ako 3. generácia mobil bankingu. Oproti aplikáciám doteraz používaným pri mobilnom bankovníctve má výhody v:

• • dostupnosti aplikácie
  • • jednoduchosti inštalácie
  • • oveľa väčšej rýchlosti spracovania samotnej transakcie ako doposiaľ
  • • zvýšenej bezpečnosti oproti podobným doteraz využívaným platobným systémom

Na to, aby mohol koncový zákazník využívať služby mobilného bankingu, netreba SIM Toolkit modifikáciu, teda klient nemusí meniť svoju starú SIM kartu za kartu, ktorá umožňuje službu Mobil MultiBankingu, ako to bolo riešené doteraz. mBank je pre používateľov mobil bankingu dostupný vo forme ľahko inštalovateľnej JAVA aplikácie.

Doterajšie aplikácie určené pre mobilné bankovníctvo museli neustále komunikovat so serverom, čo ich robilo extrémne pomalými. mBank komunikuje so serverom len v prípade nutnosti, čo umožňuje oveľa rýchlejšiu prácu, ako to bolo u predošlých generácií mobilného bankingu.

Aplikácia využíva 256 bitové kryptovanie. Umožňuje využívanie alternatívnych algoritmov. Zahŕňa kompletnú autentifikáciu priamo s bankou, nielen s WAP Gateway. Nie je možné rozšifrovať hlavičky pre presmerovanie na WAP Gateway. Informácie koncovému klientovi dokáže zasielať okrem klasických SMS aj pomocou zabezpečených správ (YAPs).

Benefity používania mBank

• • mBanking dáva možnosť zvýšiť Vaše príjmy
  • • vďaka mBank dokážete efektívne znížiť Vaše náklady na niektoré činnosti
  • • mBank uľahčí Vašim zákazníkom nakupovať tovary kedykoľvek a kdekoľvek a pomôže Vám vytvoriť si s Vašimi zákazníkmi osobnejší vzťah
  • • mBank sa dá jednoducho rozdistribuovať k Vašim konečným zákazníkom, napríklad prostredníctvom Vášho webového portálu
  • • mBank dáva možnosť zviditeľniť Vašu značku
  • • aplikácia je zostavená nadčasovo a zodpovedá najnovším trendom
  • • mBank sa dá jednoducho implementovať na Vaše existujúce systémy
  • • možnosť zakombinovania aktuálnych infospráv
  • • systém sa dá využiť na šírenie reklamy a iné marketingové účely
  • • mBank zaručuje najvyššiu možnú bezpečnosť

Pre koho je mBank určený?

mBank je aplikácia určená prioritne pre banky, ale s nadväznosťou na naše mobilné platobné riešenia (mAccount, mInsurance), ju môžu využívať všetky firmy, ktoré predávajú svoje produkty alebo služby koncovým spotrebiteľom a majú záujem uľahčiť svojim zákazníkom nákup tým, že im umožnia platiť za tovar prostredníctvom mobilných telefónov. Aplikácia sa dá aplikovať pre rôzne finančné spoločnosti, ako sú poisťovne, spoločnosti zaoberajúce sa leasingom či splátkovým predajom. mBank spolu s mAccount a mInsurance môže byť využitý na správu fondov, obchodovanie na burze, poistovanie a podobne.

Budúcnosť online bankovníctva a elektronických platieb je v mobiloch!

Ak máte záujem dozvedieť sa podrobnejšie informácie o produkte mBank alebo iných mobilných platobných riešeniach ktoré ponúkame, neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie