Voľné pozície

Predaj reklamných riešení

Kariéra v mSolutions

Nájdi si miesto u nás

Spoločnosť mSolutions s.r.o. dáva šancu uplatniť sa tak mladým nádejným a talentovaným ľuďom, ktorí sú ešte len na začiatku svojej kariéry, ako aj skúseným odborníkom, ktorí už nadobudli niekoľkoročnú prax a teraz si chcú vyskúšať, aké je to ponoriť sa do sveta m-commerce.

Život v mSolutions

Spoločnosť sa snaží o to, aby práca v nej nebolo len obyčajné “odkrútenie” si svojich pracovných povinností, ale aby sa práca stala pre zamestnancov aj zábavou a hobby. Tí ktorí sa už stali súčasťou našej rodiny, sa vyslovene “zamilovali” do sveta m-commerce a mobilný svet sa stal neoddeliteľnou súčasťou ich života.

Tí, ktorí s nami spolupracujú, nechodia do práce len aby zarábali peniaze alebo preto, že by museli pracovať, ale preto, že chcú vytvátať nové inovatívne veci a popri tom sa i niečo nové naučiť od ľudí, s ktorými sa počas práce stretávajú. Práca pre nás znamená VYTVÁRANIE HODNÔT.

Spoločnosti taktiež záleží na spokojnosti svojich zamestnancov a na neustálom zdokonaľovaní sa. Podporujeme vedeckú činnosť a ponúkame zamestnancom šancu, neustále sa vzdelávať v oblastiach prospešných pre ich prácu.

Pre koho je táto práca?

Ľudia, ktorí sa u nás uplatnia, sú z oblasti IT, telekomunikácií, marketingu, PR, obchodovania, financií a grafiky/dizajnu.

Konkrétne pozície, na ktoré zväčša hľadáme zamestnancov, sú pozície pre: programátorov, správcov sietí a technikov, analytikov, konzultantov, kreatívcov, finančníkov, obchodných zástupcov, príležitostne iných.

Šance majú aj ľudia z iných oblastí, ktorí majú záujem pracovať v odvetví m-comerce.

Veľmi dôležitými kritériami na prijatie do zamestnania sú optimizmus, schopnosť pracovať samostatne, ale pritom byť dobrým tímovým hráčom, ochota neustále sa vzdelávať, mladý duch (nezáleží nám na tom, či máte 20 alebo 50 rokov, ak ste mladý duchom), zmysel pre humor, zodpovednosť za zverené úlohy, flexibilita, schopnosť pracovať pod tlakom a dodržiavať stanovené deadliny.

Možnosť stáží

Spoločnosť dáva možnosť šikovným študentom, ktorí majú záujem nadobudnúť kvalifikovanú študentskú prax počas štúdia, spolupracovať niekoľko mesiacov na projektoch spoločnosti s tým, že v prípade vzájomnej spokojnosti bude týmto študentom po alebo ešte počas stáže ponúknutá riadna pracovná pozícia.

Ako sa stať súčasťou nášho tímu?

Záujemcovia o prácu alebo stáž v našej spoločnosti, môžu zaslať svoj štrukturovaný životopis spolu s krátkym opisom o aký tip práce majú záujem, a označením, či ide o prax alebo riadnu pracovnú pozíciu, na adresu:

Spoločnosť Vás bude informovať o tom, či máme práve otvorenú vhodnú pozíciu pre Vás. V prípade, že nás Váš životopis zaujme, pozveme Vás na osobný pohovor. Ak momentálne nie je otvorená žiadna vhodná pozícia, ktorá by sa hodila Vašim požiadavkám a kvalifikácii, ale je šanca, že takáto požícia sa otvorí v blízkej budúcnosti, s Vašim povolením si ponecháme Váš životopis a kontaktné údaje a budeme Vás kontaktovat, len co sa otvorí vhodná pracovná pozícia pre Vás.

Zaslaním svojho životopisu dávate automaticky súhlas na spracovávanie Vašich osobných údajov na účely prijatia do zamestnania a ich udržiavanie v databáze. Tieto údaje môžu byť posunuté niektorej z partnerských spoločností na úcely prijatia do zamestnania v prípade, že táto má záujem o prijatie zamestnanca s Vašou kvalifikáciou. Tieto údaje však ostanú v utajení a NEBUDÚ použité na žiadne iné účely okrem účelu prijatia do zamestnania.